284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Madarak az ágon

460. Pleidell János (Hontfüzesgyarmat, 1915 - Dunaújváros, 2007)

Madarak az ágon

akvarell, papír

340*520 mm

j.b.l.: Pleidell