284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Önarckép

316. Aba - Novák Vilmos (Budapest, 1894 - Budapest, 1941)

Önarckép

rézkarc, papír

150*120 mm

j.j.l.: Aba Novák 22, „Ohmann kolléga barátomnak”