284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Versenyló, 1892

139. Palmer, James Lynwood (Market Rasen in Lincolnshire, 1868 - 1941)

Versenyló, 1892

olaj, vászon

51*61 cm

j.b.l.: Lynwood Palmer ny/92, Dr. Kovács Zoltán szakvéleményével