139. Palmer, James Lynwood (Market Rasen in Lincolnshire, 1868 - 1941)
Versenyló, 1892
olaj, vászon
51*61 cm
j.b.l.: Lynwood Palmer ny/92, Dr. Kovács Zoltán szakvéleményével