284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Szökőkút a Vatikáni Szent Péter téren

183. Nerly, Friedrich Paul, ifj. (Velence, 1842 - Luzern, 1919)

Szökőkút a Vatikáni Szent Péter téren

olaj, vászon

101*74 cm

j.b.l.: Nerl?, BÁV 44/247