284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Madonna a gyermek Jézussal

511. Hikádi Erzsébet, Czene Béláné (Budapest, 1911 - Budapest, 2008)

Madonna a gyermek Jézussal

olaj, vászon

79*60 cm

j.b.l.: Hikády E., sérült