284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Virágok és madarak, 1996

461. Pleidell János (Hontfüzesgyarmat, 1915 - Dunaújváros, 2007)

Virágok és madarak, 1996

akvarell, papír

225*320 mm

j.j.l.: Pleidell, h.o.: ajándékozási felirat 1996