284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Szent Család, 1937

449. Remsey Jenő György (Nagykőrös, 1885 - Gödöllő, 1980)

Szent Család, 1937

olaj, vászon

141*141 cm

j.b.l.: Remsey 937