284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Hazafelé karácsonyra

192. Berkes Antal (Budapest, 1874 - Budapest, 1938)

Hazafelé karácsonyra

olaj, karton

70*101 cm

j.j.l.: Berkes A., h.o.: autográf felirat