284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > A szobor, 1955

335. Ferenczy Béni (Szentendre, 1890 - Budapest, 1967)

A szobor, 1955

színezett rézkarc, papír

195*135 mm

j.j.l.: F B., h.o. felirat: Bonne téte Béni Erzsi 1955