284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Tanító Krisztus

56. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége

Tanító Krisztus

olaj, fa

27*22,5 cm

aranyozott ezüst rizával: Moszkva, 1899-1908 közötti 84 zlotnyikos finomsági jellel, Ivan Szergejevics Lebedkin ellenőrző mester, ismeretlen „Sz.G.” mesterjeggyel, dicsfény hiányzik