259. Pállya Celesztin (Genova, 1864 - Budapest, 1948)
Nyári táj
olaj, fa
21,5*41,2 cm
j.j.l.: Pállya Celesztin, h.o.: „Pityunak szívesen festette Pállya Celesztin 1930. ápr. 15.”