284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Nyári táj

259. Pállya Celesztin (Genova, 1864 - Budapest, 1948)

Nyári táj

olaj, fa

21,5*41,2 cm

j.j.l.: Pállya Celesztin, h.o.: „Pityunak szívesen festette Pállya Celesztin 1930. ápr. 15.”