284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Krizantémok bokályban, 1958

438. Breznay József (Budapest, 1916 - Budapest, 2012)

Krizantémok bokályban, 1958

olaj, vászon

80*60 cm

j.j.l.: Breznay 58