284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Tanító Krisztus

75. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége

Tanító Krisztus

olaj, fa

22*18 cm

aranyozott ezüst rizával, 84 zlotnyikos finomsági jellel, „AM.” mesterjeggyel, aranyozása kopott