75. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége
Tanító Krisztus
olaj, fa
22*18 cm
aranyozott ezüst rizával, 84 zlotnyikos finomsági jellel, „AM.” mesterjeggyel, aranyozása kopott