284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Kajakosok, 1932

512. Szegedi Molnár Géza (Szeged, 1906 - Szombathely, 1970)

Kajakosok, 1932

olaj, karton

69*100 cm

j.j.l.: Szegedi Molnár 1932