284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Lány piros szalaggal

129. Holland festő, 18. sz.

Lány piros szalaggal

olaj, vászon

62*50 cm

j.n. alján felirat: Virgo Hollandi Borealis, restaurált