284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Őszi erdő

199. Kaufmann, Adolf (Troppau, 1848 - Bécs, 1916)

Őszi erdő

olaj, vászon

74*99,5 cm

j.b.l.: M. Badouch