284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Báthory Erzsébet

250. Csók István (Sáregres, 1865 - Budapest, 1961)

Báthory Erzsébet

olaj, vászon

60*50 cm

j.b.l.: Csók I. B.P., Proveniencia: Barabás Ármin gyűjteménye