284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Tabáni részlet, 1930

293. Schindler Valér, működött a 20. sz. elején

Tabáni részlet, 1930

akvarell, papír

375*270 mm

j.j.l.: Schindler Valér 1930