317. Szőnyi István (Újpest, 1894 - Zebegény, 1960)
Önarckép, 1920
rézkarc, papír
230*185 mm
j.j.l. a nyomaton: „Csináltam magamról anno 1920 novemberében az első karcom. Jóbarátomnak adom emlékül Szőnyi István”