284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Önarckép, 1920

317. Szőnyi István (Újpest, 1894 - Zebegény, 1960)

Önarckép, 1920

rézkarc, papír

230*185 mm

j.j.l. a nyomaton: „Csináltam magamról anno 1920 novemberében az első karcom. Jóbarátomnak adom emlékül Szőnyi István”