284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Győz a magyar huszár, 1963

502. Schéner Mihály (Medgyesegyháza, 1923 - Budapest, 2009)

Győz a magyar huszár, 1963

olaj, farost

51*70,5 cm

j.j.l.: Schéner M. 1963, h.o.: autográf felirat