284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Szőke hölgy estélyi ruhában

135. Friedlinger Jenő (Orsova, 1890 - ?)

Szőke hölgy estélyi ruhában

olaj, vászon

80*60 cm

j.b.l.: Friedlinger J.