284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > MEFTER (Magyar Folyam- és Tengerhajózási Részvénytársaság) kikötő, 1930 körül

286. Kató Kálmán (Mohács, 1876 - Budapest, 1946)

MEFTER (Magyar Folyam- és Tengerhajózási Részvénytársaság) kikötő, 1930 körül

olaj, falemez

48*62 cm

j.j.l.: Kató K., Feltehetően kiállítva: A Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület Első Representatív Duna-kiállítása, Budapest, 1933. január (kat. 72. Mefter kikötő, olajf. 500.-)