284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Gyümölcscsendélet szoborral, 1937

455. Vörös Géza (Nagydobrony, 1897 - Budapest, 1957)

Gyümölcscsendélet szoborral, 1937

olaj, vászon

46,5*38 cm

j.j.f.: Vörös Géza 37, Kiállítva: A László Károly-gyűjtemény Műcsarnok, Fővárosi Képtár, 1996. szeptember 10-október 6. 171. old. (kat. C/19.)