284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Hadifogoly portréja, 1915

161. Kende Géza (Nagybecskerek, 1889 - Los Angeles, 1952)

Hadifogoly portréja, 1915

olaj, vászon

50*40 cm

j.j.f.: Kende G. Kenyérmezei tábor 1915, b.f.: olvashatatlan felirat