284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Bajuszos úr portréja, 1840

14. Barabás Miklós (Kézdimárkosfalva, 1810 - Budapest, 1898)

Bajuszos úr portréja, 1840

akvarell, papír

245*185 mm

j.b.l.: Barabás vázolá 1840-ben