284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Komédiások

312. Szabó Vladimir (Balassagyarmat, 1905 - Budapest, 1991)

Komédiások

rézkarc, papír

270*410 mm

j.j.l. a nyomaton: Szabó Vladimir