284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Tábortűz mellett

506. Kacziány Ödön (Marosvásárhely, 1852 - Budapest, 1933)

Tábortűz mellett

olaj, vászon

62,5*100 cm

j.k.l.: Kacziány