284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Rajna menti tájkép tutajosokkal

185. Carelli, Gonsavolo (Nápoly, 1818 - ?, 1910)

Rajna menti tájkép tutajosokkal

akvarell, papír

480*730 mm

j.b.l.: C. Carelli c. um Rhin