284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Csendélet palackokkal, 1922

452. Basch Árpád (Pest, 1873 - Budapest, 1944)

Csendélet palackokkal, 1922

olaj, farost

73*44 cm

j.b.l.: Basch 22