284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Téli falurészlet

197. Alberth Ferenc (Budapest, 1883 - Budapest, 1959)

Téli falurészlet

olaj, karton

35*49,5 cm

j.j.l.: Alberth F.