111. Stunder János Jakab (Koppenhága, 1759 - Besztercebánya, 1811)
Anya gyermekével VÉDETT- NO EXPORT
olaj, vászon
73*53 cm
j.j.l.: Stunder, BÁV 38/295, sérült