284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Anya gyermekével VÉDETT- NO EXPORT

111. Stunder János Jakab (Koppenhága, 1759 - Besztercebánya, 1811)

Anya gyermekével VÉDETT- NO EXPORT

olaj, vászon

73*53 cm

j.j.l.: Stunder, BÁV 38/295, sérült