284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Postakocsi várakozókkal és lovas a viharban – kétoldalas grafika

25. Vágó Pál (Jászapáti, 1853 - Budapest, 1928)

Postakocsi várakozókkal és lovas a viharban – kétoldalas grafika

akvarell, fedőfehér, papír

205*302 mm

j.j.l.: Rexa Dezső barátomnak Vágó