25. Vágó Pál (Jászapáti, 1853 - Budapest, 1928)
Postakocsi várakozókkal és lovas a viharban – kétoldalas grafika
akvarell, fedőfehér, papír
205*302 mm
j.j.l.: Rexa Dezső barátomnak Vágó