284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Birsalmás csendélet, 1955

479. Vörös Géza (Nagydobrony, 1897 - Budapest, 1957)

Birsalmás csendélet, 1955

olaj, vászon

52*47 cm

j.j.l.: Vörös Géza 1955 Tata