281/2.Ezüstök, ékszerek > Keresztelőérem

1202. Keresztelőérem

46 g, d: 9,6 cm

Bécs, 18...7, 13 latos antik ezüst, 'ID' mesterjegy, domborított Jézus megkeresztelése jelenettel, hátoldalon 1831 - es vésett emlékfelirat, csipkézett pereme sérülést, fém kitámasztóval