281/2.Ezüstök, ékszerek > Ún. Römer pohár

1210. Ún. Römer pohár

138 g, m: 10,4 cm

német, München (?), 19. sz. második fele, 800 ezrelékes ezüst, 'SR' koronás mesterjegy, talpán vésett, koronás városcímer griffel, domborított, vésett, poncolt díszítéssel címerpajzzsal, gyöngysor díszes talpperemmel, kis sérüléssel