281/2.Ezüstök, ékszerek > Stáció képek

1209. Stáció képek

h: 50 cm (képek), 5*4*6 cm (doboz)

magyar, 19. sz. vége, nyomtatott színezett képmezőkkel eredeti, összehajtható, festett bőr dobozában kis sérülésekkel