1212. Talpas pohár
44,8 g, m: 9,7 cm
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst,'MJ' mesterjegy, vésett díszítéssel és 'Sz.I.' tulajdonosi monogrammal