233. Kamara aukció
1-20
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-122]
Kétfülű edényke
Kína, 14-15. század, mázas cserép
1. tétel
Kétfülű edényke
Kína, 14-15. század, bordázott, mázas cserép
2. tétel
Kétfülű edényke
Kína, 14-15. század, bordázott kőcserép
3. tétel
Edényke
Chieng-Mai vagy Laos, 17-18. sz., mázas cserép, állat fejes díszítéssel
4. tétel
Edény
bronzkor, Kr. e. 3 - 2. évezred, égetett cserép
5. tétel
Kétfülű edényke
6. tétel
Tubákos flakon dugóval
Kína, 20.sz. eleje, faragott kő
7. tétel
Tubákos flakon
Kína, 20. sz. közepe, faragott tigrisszem, pótolt türkiz tetővel
8. tétel
Tubákos flakon dugóval
Kína, 20. sz., hántolt, kétrétegű üveg
9. tétel
Tubákos flakon
Kína, 20. sz., festett porcelán
10. tétel
Tubákos flakon
Kína, 20. sz. eleje, matt, sötétbarna mázas kőcserép(?), j.n., rézgyűrű dugóval és kanállal
11. tétel
Tubákos flakon
Kína, 20. sz. eleje, barnás üveg, két oldalán sárkány motívummal, türkizkék dugóval
12. tétel
Putai Szerencseisten
Kína, 18. sz., vésett, csiszolt rózsakvarc
13. tétel
Tál
Dél - Kelet Ázsia, Vietnam, 20. sz., festett, mázas keménycserép, hajszálrepedéssel
14. tétel
Pecsétnyomó
Kína, 20. sz., festett porcelán, jelzett
15. tétel
Szakés csésze pár
Japán, 20. sz., festett porcelán, j.n.
16. tétel
Tubákos flakon
Kína, 20. sz., dupla falu festett porcelán
17. tétel
Váza
Japán, 20. sz. eleje, Satsuma díszítésű kőcserép, jelzett az alján, restaurált
18. tétel
Dísztányér
Delft, 19. sz. második fele, ónmázas fajansz, restaurált
19. tétel
Tányér
Japán, 20. sz. eleje, satsuma jellegű, festett, aranyozott kőcserép, jelezve az alján
20. tétel
1-20
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-122]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS