222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek
1201-1220
[1221-1240]
[1241-1260]
[1261-1280]
[1281-1300]
[1301-1320]
[1321-1340]
[1341-1360]
[1361-1380]
[1381-1400]
[1401-1420]
[1421-1440]
[1441-1460]
[1461-1480]
[1481-1500]
[1501-1520]
[1521-1540]
[1541-1560]
[1561-1580]
[1581-1600]
[1601-1620]
[1621-1640]
[1641-1660]
[1661-1680]
[1681-1700]
[1701-1720]
[1721-1740]
[1741-1760]
[1761-1780]
[1781-1800]
[1801-1820]
[1821-1840]
[1841-1860]
[1861-1880]
[1881-1900]
[1901-1920]
[1921-1940]
[1941-1960]
[1961-1980]
[1981-2000]
[2001-2020]
[2021-2040]
[2041-2060]
Albarello
Itália, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, apró sérüléssel, m: 16,5 cm
1201. tétel
Patikaedény
Spanyolország, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, felirattal, apró sérüléssel, m: 16 cm
1202. tétel
Patikaedény
Itália (Albissola?), 1726, ónmázas fajansz, m: 15,5 cm
1203. tétel
Patikaedény
Itália, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, m: 18 cm
1204. tétel
Szirupos kanna
Itália, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, felirattal, sérült, restaurált, m: 21 cm
1205. tétel
Patikaedény
Itália, 19. sz. eleje, ónmázas, fajansz felirattal, apró sérüléssel, m: 18,5 cm
1206. tétel
Albarello, 2 db
Itália, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, apró sérüléssel, m: 21,5 és 22,5 cm
1207. tétel
Albarello
Spanyolország, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, sérült, m: 21,5 cm
1208. tétel
Patikaedény, 2 db
Itália, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, máza hajszálrepedt, m: 19,5 cm
1209. tétel
Albarello
Itália, 18. sz. első fele, ónmázas fajansz, apró sérüléssel, m: 18 cm
1210. tétel
Tányér
Delft, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, jelezve az alján, restaurált, d: 43 cm
1211. tétel
Váza
Delft, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, talpa restaurált, sérült, m: 38 cm
1212. tétel
Ónfedeles kancsó
német, 1742, ónmázas fajansz, ón szerelékkel, a fedelén vésett "ABM 1742" felirattal, m: 31 cm
1213. tétel
Tányér
Delft, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, jelezve az alján "I.G.", restaurált, d: 35 cm
1214. tétel
Tányér
Delft, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, restaurált, d: 36 cm
1215. tétel
Asztali bortartó edény
Delft, 1800 körül, ónmázas fajansz, Bacchus formájú, kis sérüléssel, m: 58 cm
1216. tétel
Váza
Delft, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, jelezve az alján "APK", restaurált, m: 30 cm
1217. tétel
Albarello
Spanyolország, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, sérült, m: 21 cm
1218. tétel
Patikaedény
Stomfa, 19. sz., ónmázas fajansz, j. az alján: "S", alján felirattal: "Irgalmasok patikája Pécs 1908 Pekár Imre", restaurált, m:16,5 cm
1219. tétel
Váza, 2 db
Delft, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, restaurált, m: 19 cm
1220. tétel
1201-1220
[1221-1240]
[1241-1260]
[1261-1280]
[1281-1300]
[1301-1320]
[1321-1340]
[1341-1360]
[1361-1380]
[1381-1400]
[1401-1420]
[1421-1440]
[1441-1460]
[1461-1480]
[1481-1500]
[1501-1520]
[1521-1540]
[1541-1560]
[1561-1580]
[1581-1600]
[1601-1620]
[1621-1640]
[1641-1660]
[1661-1680]
[1681-1700]
[1701-1720]
[1721-1740]
[1741-1760]
[1761-1780]
[1781-1800]
[1801-1820]
[1821-1840]
[1841-1860]
[1861-1880]
[1881-1900]
[1901-1920]
[1921-1940]
[1941-1960]
[1961-1980]
[1981-2000]
[2001-2020]
[2021-2040]
[2041-2060]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS