288. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Ereklyetartó szent ereklyével

904. Ereklyetartó szent ereklyével

olasz (?), 19. sz. közepe–második fele, színtelen üveg felépítmény, réz szerelékekkel, csont ereklyével, aranyozott papír feliratozással: 'Sanctorium Innocentium', vörös viaszpecsétekkel hitelesítve, zárólemez hiány, kis sérülésekkel, tartódoboz előlapja

m: 40,5 cm