288. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Apácamunka - Antiochiai Szent Margit

909. Apácamunka - Antiochiai Szent Margit

osztrák, 18. sz., színezett viasz, selyem, csiszolt üveg kereszt, fémszál (polion) díszítéssel, egykorú faragott, aranyozott fa keretben, kis sérülésekkel

29 x 21,5 x 7 cm