288. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Bokály

916. Bokály

osztrák, 18. sz., ónmázas fajansz, ón szerelékkel, Proveniencia: Dr. Kürtös Sándor gyűjteményéből, gyűjtői feljegyzésekkel, restaurált

m: 20,5 cm