288. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Apácamunka - Szent Jakab

901. Apácamunka - Szent Jakab

osztrák, 18. sz., olaj, papír, aranyozott szélű papír roulé, selyem (ún római munka), szentek ereklyéivel

29,5 x 24 cm