288. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Albarello

912. Albarello

Itália, 17. sz., ónmázas fajansz, talpán: 'Szalay Imre és neje gyűjteménye Sz. J. 403' felirattal, kis sérülésekkel,

m: 26,6 cm