270. 20. századi és kortárs festmények
301-320
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-603]
Wagner, Hans Johann
Tengeröböl napsütésben
301. tétel
Kézdi Kovács László
A Szaloniki öböl, háttérben az Olympos hegy, 1910
302. tétel
Major Jenő, Maróthi
Szélmalom közelgő viharban
303. tétel
Wagner, Hans Johann
Mediterrán tengerpart
304. tétel
Girodé, R jelzéssel, 20. sz. eleje
Velencei részlet
305. tétel
Magyar festő
A Novara gyorscirkáló (Horthy Miklós zászlóshajója), 1937
306. tétel
Lukács Gyula
Budapesti látkép
307. tétel
Turmayer Sándor
Város látképe
308. tétel
Berkes Antal
Őszi városrészlet alakokkal, 1912
309. tétel
Háry Gyula
A parlament látképe Budáról
310. tétel
Berkes Antal
Nagyvárosi utcarészlet ősszel
311. tétel
Edvi - Illés Ödön
Budapesti részlet, 1940
312. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Mediterrán városka
313. tétel
Ruisz György
"Ikva parti házak" 1960
314. tétel
Pádly Aladár
Téli falurészlet, 1929
315. tétel
Szervánszky Jenő
A Badacsony látképe a Bece hegyről
316. tétel
Remsey Jenő György
"Castelnuovoi utca", 1918
317. tétel
Csánky Dénes
Velencei részlet, 1929
318. tétel
Moldován István
"Zsennye"
319. tétel
Szuly Angéla
"Pihenő evezős"
320. tétel
301-320
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-603]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS