224. Néprajzi tárgyak
301-320
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-790]
Bokály
Nyugat-Magyarország, 1782, ónmázas fajansz
301. tétel
Bokály
Felvidék (Ószombat), 1832, ónmázas fajansz, jelezve az alján "MI"
302. tétel
Bokály
Bélaháza, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz
303. tétel
Bokály
Felvidék, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, restaurált
304. tétel
Bokály
Poszthabán, Felvidék, 18. sz. második fele, ónmázas cserép, hajszálrepedt
305. tétel
Bokály
Felvidék, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, restaurált
306. tétel
Királybokály
Felvidék, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, apró mázhibával
307. tétel
Királybokály
Felvidék, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz
308. tétel
Bokály
Felvidék, 1848, ónmázas fajansz, hajszálrepedt
309. tétel
Bokály
Ausztria, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, restaurált
310. tétel
Bokály
Nyugat-Magyarország (Sopron?), 18. sz. második fele, ónmázas fajansz
311. tétel
Bokály
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, restaurált
312. tétel
Bokály
Nyugat-Magyarország, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz
313. tétel
Bokály
Felvidék, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, szájpereme sérült
314. tétel
Bokály
Felvidék, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, apró mázhibával
315. tétel
Tányér
Felvidék, 1800 körül, ónmázas fajansz, sérült
316. tétel
Bokály
Felvidék, 18. sz. vége, ónmázas fajansz
317. tétel
Bokály
318. tétel
Bokály
319. tétel
Bokály
Alvinc, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, restaurált
320. tétel
301-320
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-790]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS