234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-80
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-412]
[413-432]
[433-452]
[453-472]
[473-492]
[493-512]
[513-532]
[533-552]
[553-572]
[573-592]
[593-612]
[613-632]
[633-652]
[653-672]
[673-692]
[693-712]
[713-732]
[733-752]
[753-772]
[773-777]
Itáliai szobrász, 18. sz.
Szent Sebestyén
61. tétel
Bolognai festő, 17. sz.
Szent Jeromos
62. tétel
Osztrák festő, 19. sz.
A passaui kegykép mása
63. tétel
Itáliai festő, 18. sz.
Mária a kisdeddel
64. tétel
Osztrák festő, 19. sz. eleje
Az utolsó vacsora
65. tétel
Lombard festő, 17. sz.
Szent Jeromos
66. tétel
Német festő, 18. sz.
A passaui kegykép mása
67. tétel
Ferrarai festő, 17. sz. eleje
Jézus siratása
68. tétel
Dél-német festő, 18. sz.
Mária Immaculata
69. tétel
Velencei festő, 1600 körül
Jézus és a szamáriai asszony
70. tétel
Itáliai festő, 17. sz.
Pihenő Szent Család
71. tétel
Flamand festő, 17. sz.
Krisztus kigúnyolása
72. tétel
Olasz festő, 18. sz.
Két apostol
73. tétel
Brandl, Peter (Prága, 1668 - Kutná Hora, 1735) köre
Olvasó Mária VÉDETT - NO EXPORT
74. tétel
Trevisani, Franceso (Koper, 1656 - Róma, 1746) követője
Szent József halála
75. tétel
Itáliai festő, 17. sz.
Levétel a keresztről
76. tétel
Német festő, 18. sz.
Bibliai jelenet
77. tétel
Sabatini, Lorenzo (Bologna,1530 - Róma,1576) műhelye
Szent Család Alexandriai Szent Katalinnal
78. tétel
Német festő, 18. sz. vége
Jó pásztor
79. tétel
Magyar festő, 19. sz. vége
Andromeda
80. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-80
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-412]
[413-432]
[433-452]
[453-472]
[473-492]
[493-512]
[513-532]
[533-552]
[553-572]
[573-592]
[593-612]
[613-632]
[633-652]
[653-672]
[673-692]
[693-712]
[713-732]
[733-752]
[753-772]
[773-777]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS