234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Magyarország térképe, 1744

7. Homann, Johann Baptist (Oberkamlach, 1664 - Nürnberg, 1724)

Magyarország térképe, 1744

színezett rézmetszet, papír

500*600 mm

j.b.l.: J.M. Hasio és Homaniansis Heredikus 1744