234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Drégelypalánk (Palanka) látképe, 1617

8. Houfnagel, Georg (Antwerpen, 1542 - Bécs, 1600)

Drégelypalánk (Palanka) látképe, 1617

színezett rézmetszet, papír

380*490 mm

j.j.l.: Georgius Houfnaglinus 1617