234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > A Szentháromság imádása

14. Dürer, Albrecht után, 19. sz. vége

A Szentháromság imádása

rézmetszet, papír

720*643 mm

j.j.l.: Victr. Jasper scp.